Мед Атлант

Обленерго змінили тривалість обмежень: один з регіонів може впоратися без відключень

Деякі з українських обленерго повідомили про зміну графіків погодинних відключень електроенергії побутовим споживачам, порівняно з анонсованими НЕК “Укренерго”.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Так, у четвер ввечері в “Укренерго” заявили, що графіки погодинних відключень у п’ятницю, 17 травня, для побутових та промислових споживачів будуть діяти по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00.

Втім, у “Запоріжжяобленерго” повідомило, що область може уникнути відключень за умови ощадливого споживання.

“Доведені НЕК “Укренерго” для Запорізької області на 17 травня ліміти потужності дозволяють уникнути застосування в регіоні відключень для населення. Але – виключно за умови ощадливого споживання”, – пише пресслужба “Запоріжжяобленерго”.

Якщо рівень споживання електроенергії зростатиме, заради збереження стабільної роботи енергосистеми “Запоріжжяобленерго” буде змушено вдатися до погодинних відключень.

У “Черкасиобленерго” повідомили про застосування графіків для однієї з черг (3 черги) з 06:00 до 08:00, а потім почергово (4, 5 та 6) з 20:00 до 24:00.

“Чернігівобленерго” інформує про очікуваний дефіцит електроенергії в області лише ввечері з 21:00 до 23:00 та застосування обмежень електропостачання в цей час для другої черги відключення.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...