“Прикарпаття-ЗСУ” обіграв вдома сумську команду “Вікторія”

Вчора, 18 травня, франківський клуб “Прикарпаття-ЗСУ” зіграли матч з сумським клубом “Вікторія”.

Про результати матчу повідомили МФК “Прикарпаття”.

В Івано-Франківську між собою зійшлися сусіди по турнірній таблиці – шоста і сьома команди(Івано-Франківськ та Суми). Перший тайм в Івано-Франківську проходив у середньому темпі,  та  кінцівка матчу вийшла вирішальною.

Спершу голкіпер сумчан потягнув м’яча після дального удару Василя Цюцюри, однак за лічені хвилини він вже був безсилий, коли з меж штрафної капітан прикарпатців своїм ударом буквально прошив Литвиненка – 1:0. У доданий час “Вікторія” могла зрівняти рахунок, але після дального удару Ульянова за господарів зіграла стійка воріт.

У підсумку, мінімальна перемога “Прикарпаття”, яке перед заключним туром знову піднялося на п’яту позицію чемпіонської групи. Наступної суботи іванофранківці завершать сезон виїзним матчем з “Полтавою”.