Мед Атлант

На Франківщині поліцейські доставили до ТЦК 1814 осіб

З початку 2024 року військкоми передали до Національної поліції інформацію про 94,5 тисячі осіб, які ухиляються від явки до ТЦК. 

Пише Місто, покликаючись на Obozrevatel.

На території Івано-Фрнаківської області у 2024 році поліція зареєструвала 2328 звернень від ТЦК, вже знайдено та доправлено туди 1814 осіб. Рекордна ефективність правоохоронців з огляду на відсоткове співвідношення.

Ситуація у інших областях

Найбільше звернень до підрозділів поліції надійшло у Дніпропетровській області – 38 282 звернення.З них знайшли та доправили до ТЦК 5511 осіб.

До Головного управління Національної поліції у Чернігівській області надійшло 9115, а знайшли та доправили до територіальних центрів 1429 осіб. На Харківщині до поліції надійшла інформація про 4664 ухилянтів з яких 1954 розшукали.

У ГУНП у Житомирській області станом на кінець квітня 2024 року в поліцію передали дані про 8289 жителів регіону, які порушили законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Причому, як повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП Олег Бродський, 2452 з них уже знайдено правоохоронцями та доправлено до ТЦК.

У Полтавській області до поліції надійшло звернення щодо 7433 ухилянтів, з них знайдено та доставлено до ТЦК 2591.

Правоохоронці Рівненської області повідомили про 9832 ухилянтів, 1828 з яких вдалося розшукати та доправити до військкоматів.

На Вінниччині від військкомів “бігають” 7288 мешканців регіону. 2325 ухилянтів правоохоронці вже знайшли.

На Кіровоградщині поліція зареєструвала 5955 звернень територіальних центрів комплектації про ухилення від призову та мобілізації. А ось скільки ухилянтів правоохоронці в результаті знайшли і доправили до ТЦК, заступник начальника ГУНП Олександр Сагаль не повідомив, оскільки окремий облік відомостей про таких осіб поліціянти не ведуть.

До поліції Хмельницької області надійшло 1085 звернень. Скільки з них правоохоронцям вдалося знайти, у цьому ГУНП нам також не розповіли.

Відмовилися надати дані про ухилянтів у поліції Донецької, Херсонської, Тернопільської та Черкаської областей. Відмову аргументували різними причинами: у відповідях йдеться про те, що запитувана інформація є службовою, має обмежений доступ тощо.

Заступник начальника ГУНП у Чернівецькій області Святослав Кишлар у відповіді на інформаційний запит повідомив, що підрозділи ГУНП не ведуть облік осіб, які ухиляються від явки до ТСКСП або від проходження військової служби під час мобілізації.

А в ГУНП в Одеській області інформаційний запит OBOZ.UA перекинули питання територіальним підрозділам. Про це журналісти OBOZ.UA здогадалися, коли отримали листи від районного управління поліції міста Подільськ (там повідомили про 255 звернень від ТЦК і що 127 ухилянтів правоохоронці вже розшукали) та з Болградського районного відділу поліції (там надати інформацію відмовилися, пославшись на те, що вона службова).

Ще кілька ГУНП не відповіли на інформаційний запит OBOZ.UA взагалі. Це Головні управління Нацполіції Сумської, Київської, Закарпатської та Львівської областей. А ось правоохоронці прифронтової Запорізької області (частину якої окуповано) пообіцяли надати інформацію найближчим часом.

Так, на сьогодні вже є дані, що військкоми передали поліції інформацію про 94 526 ухилянтів. З них 20 031 було знайдено поліцією та доставлено до ТЦК.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...