Мед Атлант

«Історія впертого чоловіка»: Олександр Терен презентує у Франківську свою книгу

В Івано-Франківську відбудеться зустріч із  Олександром Тереном. 

Про це повідомляють  на сторінці «Теплого міста».

Олександр Терен — український захисник, ветеран російсько-української війни, письменник, ведучий шоу «Відвал ніг або All інклюзив». З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Олександр доєднався добровольцем до батальйону «Карпатська Січ». У травні 2022-го під час боїв у Харківській області Олександр отримав важке поранення, внаслідок якого втратив обидві ноги.
«Терен» пройшов реабілітацію в США та певний час адаптовувався до ходьби з протезами. Він наново навчався водити авто, бігати на спортивних протезах. Зараз активно долучається до просвітницької діяльності щодо адаптації бійців із пораненнями.
Модераторкою інтерв’ю буде Наталка Найда — засновниця Петрос (адаптивний спорт та реміснича реабілітація військових) та лабораторії функціонального текстилю Re:TextileGroup. Під час зустрічі з Олександром поговоримо про безбар’єрність, із чого вона складається та як забезпечити доступність міського простору.
Також під час зустрічі з Олександром Тереном відбудеться презентація його книжки «Історія впертого чоловіка» — щемкий та життєствердний автобіографічний роман, у якому Олександр розповідає про своє життя під час повномасштабного вторгнення: від спроб потрапити до лав ЗСУ й до моменту, коли отримав важке поранення під час харківського контрнаступу.
 Коли: 27 травня о 18:00
 Локація: Urban Space 100, вул. Михайла Грушевського, 19
Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/7mRXg9o2b5FRhY3a8

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...