Мед Атлант

“Турбота про родину Героя”: на Прикарпатті проводять екскурсії для сімей захисників. ФОТО

У межах проєкту «Турбота про родину Героя» стартували другі в цьому сезоні екскурсійні тури для рідних наших захисників.

Про це розповіла голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Сьогодні 18 учасників побувають у столиці народних промислів Прикарпаття – в найбільшому і наймальовничішому селі Космачі. Цей гірський куточок Прикарпаття багатий на народних майстрів. Відтак у програмі мандрівки – майстер-класи із автентичних гуцульських ремесел – гончарства, виготовлення сирних коників та писанкарства.
А також учасники оглянуть давні святині, зокрема, дерев’яну Церкву Різдва Пресвятої Богородиці, та побувають біля водоспаду на річці Рушір, що спадає з висоти чотирьох метрів. на завершення запланована кінна прогулянка на бричках з пізнавальною екскурсією Космачем та фотосесія в гуцульському строї на тлі мальовничих Карпат.
«Зараз наше завдання – максимально огорнути підтримкою кожну родину, яка зазнала болю втрати через війну. Запрошуємо долучатись інші родини, адже подорожі – те, що допомагає відволіктись від важких думок та почерпнути позитивні емоції», – зазначила Світлана Онищук.
На зображенні може бути: 9 людей та пам’ятник

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...