В Івано-Франківську буде працювати Лабораторія ІТ-талантів
28 Травня, 15:00
Поділитись статтею
Навчатимуть дітей на базі ВПУ № 21 м. Івано-Франківська вже вдруге.
Про це повідомляють у пресслужбі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.IT-школа об’єднає всіх охочих учнів 7-9 класів. Такі знання готують до майбутнього, допомагають їм стати конкурентоспроможними на ринку праці, розвивати критичне та творче мислення, а також інтегруватися в сучасний технологічний світ.
Потрібно попередньо зареєструватися.
Контакти для запису: (097)3816280
Поділитись статтею