Здійснили мрію юного франківця: поліцейські привітали з днем народження
01 Червня, 13:45
Поділитись статтею
Правоохоронці Івано-Франківщини здійснили мрію 11-річного хлопчика Артема.
Поліцейські привітали дитину з прийдешнім днем народженням та Міжнародним днем захисту дітей, а ще подарували самокат.
З Артемом співробітники поліції знайомі давно. Сім’я хлопчина опинилася в складних життєвих обставинах. Матір виховує його самотужки. Жінка прибирає під’їзди, щоб забезпечити дитину найнеобхіднішим. І син їй завжди допомагає, – розповіли у поліції.
Співробітники ювенальної превенції повсякчас підтримують сім’ю та надають їм всебічну допомогу. Напередодні дня народження дитини та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей влаштувати Артему справжнє свято. Його відвели в дитячий розважальний центр, а наостанок подарували самокат, про який мріяв давно.
Поділитись статтею