Мед Атлант

«Шлюб» за 4 тисячі доларів: мешканка Коломиї сприяла незаконному виїзду військовозобов’язаних

Мешканка Коломиї укладала фіктивні шлюби за винагороду – 4 тисячі доларів США. Відтак допомагала чоловікам, які підлягали мобілізації, виїжджати за межі України.

Протиправну діяльність фігурантки викрили слідчі Коломийського райвідділу поліції. 

Поліцейські встановили, що 26-річна жінка, яка є інвалідом дитинства 1 групи, спершу зареєструвала фіктивний шлюб з 26-річним мешканцем с. Мишин, Коломийського району. Невдовзі «подружжя» виїхало за кордон, начебто у «весільну подорож». Надалі в Україну повернулась лише жінка й одразу подала на розвід. А за тиждень після розлучення, коломиянка уклала новий шлюб з 33-річним мешканцем Івано-Франківська, з яким також планувала виїхала за межі України. Однак була викрита правоохоронцями.

Поліцейські провели обшук за її місцем проживання. Виявили телефони та листування в месенджерах, які підтверджують протиправну діяльність фігурантки. Свої «послуги» вона оцінювала в 4 тисячі доларів США.

Слідчі Коломийського РВП уже оголосили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Невдовзі суд обере запобіжний захід. Процесуальне керівництво у справі здійснює Коломийська обласна прокуратура.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...