Як прикарпатці будують оборонні споруди на Донеччині. ФОТО
04 Червня, 08:01
Поділитись статтею
Днями Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА побували на Донеччині, де бригади з Прикарпаття зміцнюють лінію оборони.
Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
“Протягом кількох місяців інженери та будівельники з Івано-Франківщини із залученням техніки працюють над будівництвом інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, які ефективно стримуватимуть ворога та зберігатимуть життя наших захисників”, – повідомила керівниця області.
Оглянули, що вже зроблено. Подякували кожному, хто в складних умовах допомагає підсилювати захист та докладає зусиль до зміцнення обороноздатності України.
Поділитись статтею