На Франківщину йдуть дощі й мокрий сніг

Найближчої доби, 3 лютого, з Західної Європи в Україну почне переміщатися більш тепла повітряна маса, яка принесе в деякі регіони мокрий сніг і дощ.

Про це інформує УП з посиланням на Укргідрометцентр.

У середу в більшості західних, удень місцями і в північних областях невеликий мокрий сніг і дощ, на решті території без суттєвих опадів. На дорогах України, крім південно-східної частини, подекуди ожеледиця.

На Франківщині температура вночі від 0° морозу до 2 градусів морозу, удень 4-6° тепла.

Вітер південно-західний, 5-20 м/с, у Карпатах пориви 15-20 м/с. Вдень і вночі прогнозують мокрий сніг.

4 лютого вночі у західних і північних областях, удень в Україні дощ із переходом на північному заході у мокрий сніг.

На Прикарпатті температура вдень 5-7° тепла, вночі – 2 – 4 тепла. Удень і вночі – дощ. У Карпатах – з мокрим снігом.

Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

3-го лютого в західних областях та на Півночі очікується дощ та мокрий сніг, у Карпатах, скоріше, сніг. На решті території України – без особливих опадів. 4-го лютого, у четвер, в Україну прийде циклон, який зумовить через теплу погоду переважно дощі. А з п’ятниці до нас знову почне запливати морозне повітря. Погода – строката, мінлива, уважно до себе та уточнених прогнозів погоди, – йдеться у дописі Наталки Діденко. 

Читайте також: Прикарпатців попереджають про ожеледицю та лавини.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...