Для калуських бібліотек придбали книг на 60 тисяч грн
06 Червня, 17:53
Поділитись статтею
За кошти з місцевого бюджету до бібліотек Калуської громади придбали 387 примірників книжкових видань на загальну суму 60 тис. гривень.
Дбаємо про те, щоб на полицях бібліотек нашої громади була цікава і актуальна література, – відзначили у Калуській міській раді.
У Центральній бібліотечній системі кажуть: нові надходження дуже потрібні. Від початку повномасштабної війни працівники бібліотек старанно очищали полиці від російськомовної літератури. У 2023 році списали майже 9 тис. книг російською мовою. Зараз бібліотечний фонд дуже потребує оновлення якісними книгами. Особливо — дитячою та сучасною українською літературою.
Було придбано видання, на які було найбільше читацьких запитів — на будь-який смак і для різної читацької аудиторії, — зазначили фахівці.
На кінець 2023 року книжковий фонд Централізованої бібліотечної системи громади складав 199 378 примірників. Система об’єднує 21-у бібліотеку-філію. Торік там обслужили 20,8 тис. осіб (із них 5,5 тис. дітей).
Поділитись статтею









