“Прикарпаття” обіграли “Поділля” з Хмельницького

Футбольний клуб “Прикарпаття” з рахунком 2:0 переміг команду “Поділля” з Хмельницького. Поєдинок 14 туру Першої ліги України з футболу зіграли 27 жовтня в Івано-Франківську.

Матч транслювали на YouTube-каналі офіційного мовника Першої ліги України, пише Місто з посиланням на Суспільне.

Рахунок у грі франківська команда відкрила на 36 хвилині. Василь Француз виконав подачу з лівого флангу. Олег Кос випередив захисників “Поділля” і головою направив м’яч у ворота суперника.

“Прикарпаття” збільшило свою перевагу за 10 хвилин після початку другого тайму. Франківці розіграли комбінацію у штрафному майданчику суперника. Після передачі Сергія Швеця Максим Соловйов головою спрямував м’яч у ворота “Поділля”.

Франківська команда здобула третю перемогу у сезоні 2024-2025. Клуб перебуває на 5 місці у турнірній таблиці Першої ліги України з футболу. В активі у “Прикарпаття” – 13 очок. Наступний поєдинок франківці зіграють 3 жовтня проти тернопільської “Ниви”.