Франківський ресторан, у якому на весіллі отруїлися гості, закрили

У суботу, 9 вересня, в ресторані “Голден-Тайм” (м. Івано-Франківськ) відбулось весілля, після якого занедужало 14 чоловік.

Станом на 10 годину 12 вересня 2017 року з харчовим отруєнням госпіталізовано 14 осіб, з них – 1 дитина; 3 осіб лікуються амбулаторно вдома. Всім хворим виставлено діагноз “гострий гастроентероколіт середньої важкості”.

Частину страв для весілля готували кухарі ресторану, а деякі харчові продукти завезли замовники. З них було сервіровано “Козацький стіл”, “Рибний стіл”, “Candy bar”, солодкий стіл, бар з алкогольними напоями та мінеральною водою. Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Адміністрація закладу не проконтролювала якість харчових продуктів, які довезли організатори весілля.
З метою проведення розслідування випадку цього харчового отруєння спеціалісти управління

Держпродспоживслужби 11 вересня провели опитування хворих та санітарно-гігієнічне обстеження ресторану “Голден-Тайм”. Під час розслідування відібрано 4 зразки харчових продуктів, 20 змивів та 1 проба води на патфлору.

За результатами обстеження адміністрації закладу направлено розпорядження про тимчасове припинення роботи ресторану на 10 днів до закінчення епідрозслідування. Матеріали щодо цього випадку подані до правоохоронних органів.

Читайте також: У Карпатах в туриста стався інфаркт Міокарда. Чоловік помер по дорозі в лікарню

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...