На Прикарпатті судять двох білорусів за підроблені євро

На Коломийщині судять двох громадян Республіки Білорусь за підроблену іноземну валюту.

Розпочато розгляд кримінального провадження щодо підробленої іноземної валюти, передає МІСТО з посиланням на прес-службу Коломийського міськрайонного суду.

Під час досудового розслідування встановлено, що за нез’ясованих слідством обставин двоє громадян Республіки Білорусь незаконно придбали підроблену іноземну валюту банкнотами номіналом 500 євро в кількості 7 штук, які в подальшому зберігали з метою збуту.

Таким чином, особи своїми умисними діями, які виразились у придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту підробленої іноземної валюти, вчинені за попередньою змовою групою осіб, обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 199 КК України.

Кримінальне провадження розглядає суддя Беркещук Б. Б.  На даний час обвинувачені перебувають під вартою в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківськ.

Сьогодні судове засідання по даній справі не відбулось у зв’язку з неявкою захисника та перекладача. Слухання справи відкладено до 13.30 год. 08 травня 2017 року.

Читайте також: В Івано-Франківську правоохоронці викрили чергового крадія відеокамер

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...