У місті освітили близько 30 вулиць
30 Липня, 09:05
Сьогодні, 30 липня, на нараді у міського голови говорили про стан зовнішнього освітлення та світлофорного господарства в місті.

Наразі триває ремонт світлофора на перехресті Незалежності-Бандери.
Про це на нараді повідомив Віктор Шутка, в.о. директора КП «Івано-Франківськміськсвітло»
Міський голова додав, що треба вирішити проблему із світлофором на вулиці Хіміків – Галицька.

Вулиця Надрічна отримала освітлення. Це велика перемога. Також на замовлення УКБ проведено освітлення вулиці Бандери. Встановлено 90 світильників. Тепердуже гарно освітлена, – додає Віктор Шутка.
Головне фото ілюстративне.







