Уряд ухвалив програму «Кешбек на пальне»

З 20 березня українці зможуть отримувати часткову компенсацію витрат на пальне, придбане на АЗС, які беруть участь в програмі.

Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської ОВА.

Кешбек становитиме:
  •  15% – на дизель;
  •  10% – на бензин;
  •  5% – на автогаз.
Це дозволить заощадити від 2 до 11 грн на кожному літрі.
Максимальна сума кешбеку на пальне – до 1000 грн на людину на місяць.
Програма працюватиме до 1 травня в межах “Національного кешбеку”. Перелік АЗС буде на офіційних ресурсах програми.
Якщо ви вже користуєтеся “Національним кешбеком” – компенсація нараховується автоматично при оплаті карткою. Щоб долучитися, потрібно відкрити картку в банку-партнері і обрати її для розрахунку і виплат у Дії”, – зазначають у дописі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...