Місто таки викупило 46 світлодіодних арок для стометрівки за майже 2,5 мільйона гривень

13 квітня 2018 у системі електронних закупівель “Прозорро” відбувся аукціон на купівлю світлодіодної арки параболічної “Фонтан”. Замовник КП “Івано-Франківськміськсвітло”.

Згідно тендерної документації, йдеться про світильники та освітлювальну арматуру світлодіодної параболічної арки, яка складатиметься із 46 променів.

Очікувана вартість закупівлі – 2 900 000 грн. 

До участі в аукціоні було допущено дві компанії: ПП “Ялинка України” та ТОВ “ЛЮМ’ЄР УКРАЇНА”.

За результатами аукціону  ПП “Ялинка України” запропонувало 2 479 998 гривень,  ТОВ “ЛЮМ’ЄР УКРАЇНА” 2 899 656 гривень.

Аукціон виграло ПП “Ялинка України”. Замовник оголошував тендер з очікуваною вартістю 2 900 000 грн., тобто на торгах вдалося зекономити 420 тис. грн, йдеться на сайті ProZorro. Наразі опубліковане повідомлення про намір укласти договір.

За умовами аукціону переможець має поставити елементи світлодіодної арки параболічної “Фонтан” до 31 грудня 2018.

Розміри арки:
Довжина – від 7,5 до 8 м;
Висота – не менше 5 м.
Максимальний розмір в ширині – не більше 1,4 м.

Загальна конструкція складатиметься із 46 світлодіодних арок-променів, які матимуть вигляд струменів води, що витікають із квітки лілії.

Арки, як і минулого року, планують встановити на пішохідній частині вулиці Незалежності.

Нагадаємо, минулого року  дороговартісну святкову окрасу вирішило подарувати місту ПП  “Ялинки України”, в якого міськрада спочатку планувала її придбати.

Результат тендеру, згідно якого місто мало закупити ілюмінацію: світлодіодну параболічну арку “Фонтан”, вартістю 3 млн грн, оскаржив один із учасників, однак, місто без яскравої ілюмінації не залишиться, пообіцяли у КП “Міськсвітло”, повідомляє “КУРС”

Найменшу цінову пропозицію новорічної арки запропонувао ПП “Ялинка України” – 2 985 000 млн грн.  На сайті ProZorro опублікували повідомлення про намір укласти договір з переможцем.

Втім, інший учасник – ТОВ “Люм’єр Україна” – 8 грудня 2017 року оскаржив до Антимонопольного комітету протокол щодо визнання ПП “Ялинки України” переможцем. Скаржник вважає, що замовник, оголошуючи тендер, вказав технічні вимоги, підлаштовані під одного учасника, та обмежив коло потенційних учасників торгів.

Також ТОВ “Люм’єр Україна” вказав у скарзі на те, що переможець торгів ПП “Ялинка України” надав на якісні характеристики товару недійсні сертифікати, термін дії яких закінчився.

Адміністративна колегія АМК з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийняла скаргу до розгляду в тій частині, що технічні вимоги предмету закупівлі були підлаштовані під одного учасника. Розгляд скарги призначили на 27 грудня.

Але вже 22 грудня тендерний комітет відмінив відкриті торги із закупівлі світлодіодної арки “у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі”. Адже через скаргу у АМК до 25 грудня, як було передбачено тендерною документацією, арку змонтувати не встигли.

Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин розаовів, що підприємство “Ялинки України” звернулося до міського голови Руслана Марцінківа з пропозицією встановити у Франківську на час новорічно-різдвяних свят світлодіодну арку безкоштовно – в якості подарунка місту і заодно реклами власної продукції. Можливо, у майбутньому місто таки викупить арку.

Нагадаємо, КП “Івано-Франківськміськсвітло” 2016 року оголосило тендер на закупівлю штучної ялинки з очікуваною вартістю 590 тисяч гривень. Найменшу цінову пропозицію на тендер – 380 тис. грн – подало ТОВ “Люм’єр Україна”. Проте тендерний комітет КП “Івано-Франківськміськсвітло” відхилив цю пропозицію і визнав переможцем тендеру ПП “Ялинка України”, яке запропонувало новорічну красуню за 562 тис. грн.Однак Антимонопольний комітет скасував результати тендеру і ялинку взяли в оренду у цього ж ПП “Ялинка України”, а згодом її викупили.

Додамо,  що цього року підприємство “Ялинки України” на День міста франківцям встановило безкоштовний світловий 3D фонтан. Засновник і власник фірми “Ялинка України” Петро Ординанс наголошує, що подарував його франківцям на День міста. Фонтан мав би простояти і тішити іванофранківців тиждень. Далі повернеться до власника. Проте, якщо містянам сподобається, то міська влада задумається, аби його перекупити.

Читайте також:  В Івано-Франківську урочисто відкрили 3D фонтан. ФОТО/ВІДЕО

Головне фото: Богдан Досюк.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...