Прикарпатські атлети зайняли призові місця на чемпіонаті Європи

У неділю, 26 серпня,  в Берліні (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики за програмою паралімпійських ігор.

На змаганнях європейської першості національна паралімпійська збірна з легкої атлетики посіла третє загальнокомандне місце. У числі призерів змагань двоє прикарпатських спортсменів.

У загальному заліку перемогла команда Польщі (61 медаль), другими стали спортсмени Великої Британії. Наша збірна виборола 49 медалей, з яких 19 золотих, 22 срібні та 8 бронзових.

Прикарпаття гідно представили Павло Волуйкевич, який здобув срібну нагороду в бігу на дистанції 1500 метрів з результатом 3.58,46, та Юлія Шуляр, яка була другою з результатом 58.51 в бігу на дистанції 400 метрів.

Тренує обох спортсменів заслужений тренер України Євген Єрузель.