Пошуки загубленого в Карпатах туриста, який вчора вийшов на зв’язок, тривають
10 Січня, 09:40
Як раніше інформувало МІСТО, 6 січня в Карпатах в районі Гимба Міжгірського району загубисвся 34-річний турист з Києва.
Вчора близько чоловік зателефонував другу. У короткій розмові він повідомив своє ймовірне місце знаходження. Тож, рятувальники спрямували свою пошукову операцію у напрямок вказаних координат.
Станом на 06:00 заблукалого туриста не знайдено, пошукові роботи тривають.
Про це повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.
Загалом у пошуку від ДСНС беруть участь 39 рятувальників та 7 одиниць техніки: гірські пошуково-рятувальні відділення села Н.Ворота, міста Мукачево, міста Рахів, міста Ужгород, смт. Міжгір’я, та спеціалізованого центру швидкого реагування міста Дрогобич Львівської області. Також допомагають професіоналам ДСНС волонтери, лісники та поліція.







