Мед Атлант

У Крилосі сотні вірян молилися за Україну на ювілейній Всеукраїнській Патріаршій прощі. ФОТО

Протягом двох днів прочани з різних куточків Прикарпаття перебували на крилоській горі в молитві, беручи активну участь у щорічній прощі, а цьогоріч вона стала ювілейною. 

Як ми повідомляли раніше, у суботу, 6 липня, на Прикарпатті розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч проща до Чудотворної ікони Божої Матері мала певні обмеження у зв’язку з воєнним станом в Україні, повідомляють в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

Після вечірньої молитовної програми, яка включала в себе Велику Вечірню, молебень до Пресвятої Богородиці, молитви на оздоровлення та цікаві науки, сьогодні, 7 серпня, відбулася кульмінаційна частина всієї прощі – Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, та численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Вже від ранку люди масово почали прибувати до Княжої гори в Крилосі вітати Архієрея та Єпископа. Місцева молодь вручила хліб та сіль, як знак гостинності, а духовенство запросило Єпархів очолити святочне богослужіння.

Після чого розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, в часі якої зі словом проповіді до вірних звернувся Владика Йосафат Мощич, пояснюючи Євангеліє.

«Сьогодні можемо собі уявити, як ми вкладаємо в руки Божі те, що ми маємо, і тоді пустеля навколо нас може розквітнути. Бог робить чудо з хлібом, який апостоли ділили і роздавали. Натомість диявол маніпулює хлібом, як це відбувається сьогодні, коли зерно хочуть знищити та забрати урожай в нашого народу. Господь сьогодні хоче нагодувати нас хлібом, не тільки матеріальним, але і хлібом Слова. Вже 2 тисячі років Церква проголошує людям Словом, яке будує внутрішню людину, яка в нас зростає для вічного життя. Просимо сьогодні Господа навчити нас ділитись тим, що ми маємо», – наголосив Владика Йосафат.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...