Юні важкоатлети з Івано-Франківська вибороли нагороди на міському турнірі
27 Червня, 16:07
Вихованці ДЮСШ №3 Івано-Франківської міської ради взяли участь у турнірі з важкої атлетики серед юнаків, який відбувся в Івано-Франківську.
Спортсмени виступали під керівництвом тренерів-викладачів Н. Павліва, В. В. Фіголя та В. П. Фіголя.
Змагання проходили у двох класичних вправах важкої атлетики — ривку та поштовху штанги — у різних вагових категоріях. За підсумками двоборства визначили переможців і призерів, яких відзначили медалями, грамотами та призами.
Як повідомили в ДЮСШ №3, турнір став для юних спортсменів важливим етапом спортивного зростання та можливістю перевірити свої сили в конкурентній боротьбі.









