У Франківську оголосили 50 тисяч гривень винагороди за допомогу в пошуку чоловіка, причетного до ДТП на Пасічнянському мосту

В Івано-Франківську оголосили винагороду у розмірі 50 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе встановити особу чоловіка, який, за попередніми даними, спричинив дорожньо-транспортну пригоду за участю комунального автобуса на Пасічнянському мосту.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Аварія сталася 21 червня близько 22:15 на вулиці Галицькій, 139А. За інформацією патрульної поліції, невідомий чоловік переліз через огорожу між пішохідною частиною мосту та проїжджою частиною та раптово вибіг на дорогу перед автобусом «Богдан».

Щоб уникнути наїзду, водій був змушений різко маневрувати. У результаті автобус з’їхав у кювет та зазнав механічних пошкоджень.

Після інциденту чоловік повернувся на пішохідну частину мосту та, ймовірно, побіг у напрямку вулиці Юліана Целевича.

Правоохоронці звертаються до всіх, хто став свідком події, має записи з відеореєстраторів або будь-яку інформацію, що може допомогти встановити особу розшукуваного, повідомити про це за номером 102.

У поліції наголошують, що навіть незначна деталь може бути важливою для встановлення всіх обставин ДТП.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...