Прикарпатські борці з інвалідністю здобули низку медалей на всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»
22 Червня, 11:13
Спортсмени з Івано-Франківщини успішно виступили у фінальному етапі ХХХІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», яка відбулася 18–20 червня у Хмельницькому. Змагання з вільної та греко-римської боротьби зібрали учасників із порушенням слуху з різних регіонів України.
Івано-Франківську область на турнірі представили п’ятеро вихованців обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю. Прикарпатці продемонстрували високий рівень підготовки та здобули повний комплект нагород.
Найуспішнішим став Ілля Стрілець, який виборов одразу дві золоті медалі — у греко-римській та вільній боротьбі. Двічі на п’єдестал піднімався і Сергій Грабовецький: він здобув «золото» у вільній боротьбі та «срібло» — у греко-римській.
Дві срібні нагороди додав до скарбнички команди Максим Скиданюк. Єгор Йоник став дворазовим бронзовим призером, а Юрій Іванович виборов «бронзу» у греко-римській боротьбі та посів четверте місце у вільній.
Спортсменів до змагань підготували тренери Івано-Франківської ОДЮСШ осіб з інвалідністю Михайло Дмитришин та Ігор Шотурма.
В управлінні спорту та молодіжної політики ОДА відзначили успішний виступ команди та привітали спортсменів із вагомим результатом, побажавши нових перемог на всеукраїнській арені.









