Прикарпатка Ілона Семків виграла срібну нагороду на ЧЄ з вільної боротьби.ФОТО

2 травня стартував чемпіонат Європи з вільної боротьби у сербському місті Новий Сад, в якому срібну перемогу отримала спортсменка з міста Долина.

Ілона Семків виборола срібну медаль чемпіонату Європи з жіночої боротьби у ваговій категорії до 48 кг. Про це повідомляє МІСТО за посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

Ілона Семків стартувала з впевненої перемоги 14:0, над досвідченою німкенею  Катаріною Баумгартнер.

В чвертьфіналі на туше здолала бронзову призерку чемпіонату Європи 2014 року Фредеріку Петерсон.

Чемпіонка Кубку Європейських націй росіянка Мілана Дадашева також поступилась Ілоні з рахунком 4:14.

У фіналі Ілона Семків зустрілася з володаркою двох срібних та бронзової нагород Олімпійських Ігор колишньою співвітчизницею Марією Стадник, що зараз виступає під прапором Азербайджану. В цій зустрічі переміг досвід і Ілона Семків завоювала срібло.

Нагадаємо, минулого місяця Ілона привезла срібну нагороду з чемпіонату Європи з вільної боротьби, що відбувався в угорському місті Сомбатхей.