У мюзиклі про гуцулку Ксеню поєднали сучасні технології та автентику. ФОТО / ВІДЕО

Франківський драмтеатр запросив франківців на прем’єру мюзиклу “Гуцулка Ксеня”.

Сьогодні, 26 грудня, відбулася прес-конференція щодо прем’єри мюзиклу “Гуцулка Ксеня”.

Мюзикл “Гуцулка Ксеня” – це поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Лібрето і музику написав Ярослав Барнич, режисер – народний артист України Ростислав Держипільський.

Композитор Ярослав Барнич увійшов в історію української музики як основоположник модерної української оперети. Музика Барнича набуде у цьому мюзиклі нового звучання завдяки сучасному аранжуванню головного диригента Франківського драмтеатру Богдана Ткачука. Над пластичним рішенням вистави працював головний балетмейстер театру Дмитро Лека.

Усі танцювальні номери побудовані на елементах сучасної хореографії, зберігаючи при цьому автентичний український лейтмотив. Серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення стане лазерне шоу від команди “Show Service”.

За сюжетом у 1939 році до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Дід заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині “свідому українку” і одружитися з нею.

 

Comments are closed.

Loading...