У центрі Франківська рятувальник зробив своїй дівчині неймовірно романтичну пропозицію. ФОТО

Сьогодні, 27 січня в центрі Франківська рятувальник зробив своїй дівчині неймовірно романтичну пропозицію руки та серця.

Закохана пара заустрічалась п’ять років.
Близько 20 днів назад хлопець все ж наважився запропонувати дівчині стати його дружиною, але для цього він підготував неймовірний план. Задум втілили сьогодні, в 25-тий день народження дівчини.

Дівчину обманом, ніби-то для роботи, привели в центр міста. В певний момент на центральному екрані ввімкнули відеоролик, над яким не один день трудилися оператори. Це була історія про те, як хлопець наважився на такий вчинок, як він просив благословення в батька дівчини та як купляв каблучку.
Закінчилось відео зйомкою сьогоднішнього ранку. Терміновий виклик на пожежу та гучна серена з відео перенеслися в центр Франківська.

По “стометрівці” їхала пожежна машина з увімкненою сиреною та з кожним метром наближалася до дівчини. З пасажирського сидіння вийшов рятувальтник з великим букетом троянд. Своєю зворушливою промовою він розчулив серце не тільки своєї дівчини, але й багатьох інших людей, які від здивування просто зупинялися на місці.

Франківська журналістка Іра Головенко відповіла відважному рятувальнику Юрію Калинчуку “ТАК”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...