Літні вечори з кіно просто неба: франківців запрошують до парку Шевченка
23 Червня, 21:24
В Івано-Франківську стартує сезон літніх кінопоказів просто неба.
Мешканців та гостей міста запрошують провести теплі літні вечори на естраді міського парку імені Тараса Шевченка, де демонструватимуть популярні фільми у затишній атмосфері просто неба.
Міський голова Руслан Марцінків закликав франківців долучатися до переглядів та насолоджуватися відпочинком у колі друзів і родини.
«Літо, парк і хороше кіно просто неба! Запрошую франківців на літні кінопокази на естраді парку Шевченка. Попереду літо і теплі вечори у гарній компанії», – зазначив міський голова.
Організатори обіцяють атмосферні кіновечори серед зелені парку, які стануть чудовою нагодою для змістовного дозвілля та спілкування. На гостей чекають улюблені фільми, свіже повітря та справжня літня атмосфера.
Тож беріть пледи, кличте друзів і приходьте насолоджуватися кіно під відкритим небом у самому серці міста.








