На Одещині прощаються з вбитою 11-річною Дашею Лук’яненко. ФОТО

Похорон розпочався біля будинку родини померлої дитини сьогодні, 21 червня, о 12 годині.

В Іванівському районі Одеської області 21 червня оголосили днем жалоби за вбитою дівчинкою. Про це повідомляє Страна.ua

Дівчинку ховають у закритій білі труні. Оскільки зібралося дуже багато людей, приблизно 600 осіб, то поліція взяла під посилену охорону будинок вбивці Миколи Тарасова. Люди обіцяють спалити це помешкання.

Люди несуть м’які іграшки вбитій дівчинці. Рідні цілують вічко зачиненої труни – так прощаються з Дашою. Відкривати вічко не можна, тіло уже розклалося.

Співробітники поліції також прийшли з квітами, ймовірно, це саме та група, яка знайшла дівчинку. З квітами прийшли і однокласники Даші.

На контейнері Тарасових на базарі місцеві лишили надпис: “Вбивці”, “С..ка”, “Геть”, “Вам нема місця в Іванівці”. Мати вбивці каже, що буде продавати бізнес і виїжджати.

Нагадаємо, 11-річну Дашу Лук’яненко, про долю якої переживала вся Україна і до пошуків якої були залучені потужні сили правоохоронців та волонтерів, 19 червня знайшли мертвою.

Вбивцею дитини виявився місцевий мешканець, ніде не працюючий 22-річний Микола Тарасов. Мотив вбивства – згвалтування. Тіло він викинув у туалет.

Сьогодні експерти назвали причину смерті 11-річної Даші Лук’яненко.

На днях Аброськін закликав підписати петицію про законодавче посилення покарання для педофілів: “Закон Дар’ї Лук’яненко”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...