Шестирічна дівчинка з Прикарпаття тривалий час потерпала від насилля зі сторони старших братів

Шестирічна дівчинка з Прикарпаття терпіла інцест протягом двох останніх років зі сторони своїх старших братів – одинадцяти, чотирнадцяти, шістнадцяти та вісімнадцяти років. Про це сьогодні йтиметься на телеканалі СТБ у програмі “Один за всіх”.

З власних джерел МІСТУ стало відомо, що дівчинка з с. Соколівки Косівського району. 3 липня минулого року Надійка разом з двома своїми старшими братами потрапила під опіку до патронатного вихователя Юлії Таринської. Через місяць дівчинка почала відкриватися Юлії – розповіла про насильство зі сторони старших братів. Після цього соціальні служби почали бити на сполох, але довести в суді нічого не могли, каже Юля. На той час всі вони були неповнолітні. У студії старший хлопчик зізнався в тому, що він скоїв.


Юлія розповіла МІСТУ передісторію та що саме відбувалося в ефірі СТБ. За її словами, саме мати цих дітей звернулася в студію телеканалу, мовляв, в неї забрали її дітей. Юля каже, що жінка почала бити на сполох через те, що в січні вона не отримала соціальну допомогу ні на одного з дітей. Журналісти програми “Один за всіх” приїхали до цієї жінки з тією умовою, що служби несправедливо забрали дітей в турботливої матері, а на ділі виявилося зовсім інше.


В студії мати не каялась, вона і досі вважає себе хорошою мамою. Через два дні після зйомки, розповідає Юлія, відбувся суд, в ході якого горе-матір позбавили материнських прав. Зараз відомо, що дівчинку передадуть у прийомну сім’ю, де вона буде в безпеці, доля хлопчиків поки досі невідома.

“Всі ці діти в першу чергу – жертви. Вони недоглянуті, голі, босі, голодні, холодні, вони навіть не розуміють, що чинили щось погане, для них це норма. Мати цим користувалася, вона їм оформляла групу інвалідності і, відповідно, отримувала більше коштів на них. Їй було вигідно, щоб вони були недорозвинуті. Метою звернення цієї матері до телеканалу було посадити старшого сина за грати, тому що хлопчик конфліктує з її співмешканцем. До того ж, він вже повнолітній і на нього не будуть нараховувати соціальні виплати. А Надійку вона сповідалась повернути до себе. Але ці діти зараз знову самі, вони мають якось виживати, це ростуть майбутні злочинці і вони в цьому не винні, в них немає іншого майбутнього.” – розповідає Таринська.

Має Юлія також питання і до самого каналу, адже в ефірі назвали імена хлопчиків, а найстарший з них був на самій передачі. Всі вони навчаються в школі, старший – в бурсі смт Кути Косівського району. Після виходу передачі, з понеділка всім все стане відомо і до них зміниться ставлення. Юлія вважає, що це неправильно.

Ефір програми “Один за всіх” згодом.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...