Мед Атлант

У Франківську судили жінку за те, що вкусила поліцейського за палець

Івано-Франківський міський суд ухвалив рішення у справі щодо  вчиненні жінкою опору правоохоронцям та умисному завданні поліцейському тілесних ушкоджень. Рішення суду оприлюднили 4 вересня 2020 року.

В Івано-Франківську уродженка Київської області вчинила опір працівникові правоохоронного органу, під час виконання ним службових обов`язків. Також  вона умисно завдала поліцейському легкі тілесні ушкодження – вкусила його за палець.

Злочини вчинено за наступних обставин:

Опівночі 10 вересня 2019 року до патрульних Івано-Франківська надійшло повідомлення про вчинення домашнього насильства. Двоє патрульних прибули за вказаною адресою.

Двері  квартири відчинив чоловік обвинуваченої, який повідомив працівникам поліції, шо його дружина, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинила домашнє насильство, після чого надав дозвіл на вхід у приміщення квартири працівникам поліції.

Жінка почала перешкоджати діяльності правоохоронців. Вона кидалася образливими, нецензурними словами в сторону поліцейських. На законну вимогу працівників поліції припинити свою протиправну поведінку вона відреагувала агресивно та продовжила себе вести зухвало.

Надалі, жінка умисно розпочала штовхати працівників поліції. Для забезпечення особистої безпеки та безпеки інших осіб, патрульні застосували законні, необхідні заходи примусу – фізичну силу та спеціальний засіб – кайданки.

Під час затримання жінка  вкусила патрульного за палець правої руки.

Допитана в судовому засіданні жінка вину визнала повністю. Усвідомлює, що своїми діями вчинила злочин, на даний час щиро розкаюється у вчиненому, критично оцінює свій вчинок, запевнила суд, що такого більше не повториться.

Призначаючи покарання, суд врахував ступінь тяжкості вчинених злочинів.  Обставинами, що пом`якшують покарання, суд визнав: визнання вини, щире каяття обвинуваченої у вчиненому, активне сприяння розкриттю злочину, утримання двох малолітніх дітей. Обставиною, що обтяжує покарання є вчинення злочину в стані алкогольного сп`яніння.

Враховуючи наведені обставини, суд прийшов до висновку, що виправлення обвинуваченої можливе без позбавлення волі, а тому керуючись ст.7576 КК України її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, поклавши відповідні обов`язки, що є необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченої, та попередження вчинення нею нових кримінальних правопорушень.

Суд встановив жінці іспитовий строк на один рік. Також вона зобов’язана періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання або роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...