Матеріали та інструменти для вишивки бісером

Чому варто займатися рукоділлям

Рукоділля приваблює тим, що в процесі ви відпочиваєте душею, маєте змогу забути турботи та зосередитись на приємному. А в результаті ще й отримаєте прекрасний виріб. Починаючись як хобі, воно часто переростає в професійне заняття.

В залежності від обраного напряму, почати потрібно з купівлі базового набору матеріалів та інструментів для рукоділля. Ви знайдете необхідне в онлайн-магазині “Вечорниці”. Представлений асортимент дозволяє підібрати все для початківців, а також потішить професіоналів.

Вишивка бісером

Майстрині полюбляють вишивати бісером тому, що він надає виробу об’єм та різноманітні відтінки. Це досить проста та захоплива справа, тому навіть початківець зможе створити чудову картину, прикрасити бісером одяг, подушку чи скатертину. Однак, щоб опанувати великі, складні схеми, доведеться попрактикуватись.

Що знадобиться для вишивки бісером:

 • схема для вишивки;
 • тканинна основа;
 • бісер;
 • нитка;
 • тонкі голки (для бісеру), якщо основа із щільного матеріалу може знадобитись груба швейна голка;
 • ножиці.

Схема та основа для вишивки

Найголовніше – вибрати схему для вишивки. Вишивати вперше буде значно легше, якщо підібрати малюнок до душі наприклад за посиланням – https://vechornytsi.com/catalog/shemi-dlya-vishivki-biserom. Найчастіше використовують полотно з одразу нанесеним малюнком-схемою. Це значно пришвидшує та спрощує роботу. Підбирайте схему відповідно до необхідного розміру картини. Тканинна основа буває з атласу, габардину, шовку чи авторської канви.

Як вибрати бісер?

Бісер різниться за формою, обробкою, відтінком та розміром. Головне, щоб він був якісним, не вигорав на сонці. Тоді виріб залишатиметься яскравим. Найдорожчим вважається бісер від японських виробників. Чеський — приваблює рукодільниць якістю, середньою ціною та великою кількістю кольорів. Китайський — значно дешевший, однак поступається якістю. Підібрати бісер на свій смак можна на сайті vechornytsi.com.ua.

При купівлі бісеру зверніть увагу на:

 • калібрування: якщо бісеринки однакового розміру, то і виріб виглядатиме акуратно;
 • якість бісеринок: вони повинні бути гладенькими, однакового кольору;
 • надійність упакування: перевірте чи надійно запакований матеріал, щоб не розсипався.

Яку нитку підібрати?

Колір нитки повинен підходити до бісеру чи основи. Підійдуть шовкові, капронові чи муліне.

Інструменти для вишивки бісером

Щоб приступити до вишивання бісером, придбайте також інструменти: голки та ножиці. Продаються спеціальні тоненькі голки, товщину яких підбирають залежно від розміру бісеринок. Незамінним помічником стануть гострі ножиці, без заокруглених країв.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

 • ��������...
 • Loading...