В Івано-Франківську відкрили другий центр масової вакцинації населення проти COVID-19

Сьогодні, 28 липня, в Івано-Франківську відкрили другий центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

Він знаходиться на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання за адресою вул. Мазепи 142 А. Центр працюватиме сім днів на тиждень з 10:00 до 16:00.

Щеплення зможуть зробити вакцинами CoronaVac, Moderna. Працюватимуть у центрі вакцинації дві мобільні бригади. При собі потрібно обов’язково мати паспорт та мобільний телефон.

Вакцинація в центрі – безкоштовна.

Богдан Солонина прийшов щепитись вакциною Moderna, каже що має до неї більше довіри.
Якщо подорожувати то цю вакцину визнають у Європі і проблем не повинно бути. На вибір вплинула консультація з лікарем і інформація яку я читав в мережі. Сьогодні прийшов вакцинуватись бо чекав на потрібну мені вакцину.
Головний санітарний лікар Івано-Франківська Руслан Савчук зазначив, що:
Ми маємо 112 тисяч вакцинованих франківців, Чергу ми регулюємо, заходять тільки кілька людей одразу. Плануємо збільшувати темпи вакцинації, – каже Руслан Савчук. Люди в соцмережах висловлюються про відкриття центру вакцинації у ТЦ “Епіцентр”, хочу пояснити, що поточність людей в епіцентрі до 5 тисяч осіб, там є багато людей тому вони зможуть там одразу вакцинуватись. Епіцентр це та точка це велика кількість людей зможе вакцинуватись. Наразі є 7 пунктів вакцинації в області. Зараз потрібен ще один центр вакцинації в Коломиї, це питання будемо вирішувати. Наразі штаму delta на Франківщині не зафіксовано.
Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко сказав що наразі доз вакцин є достатньо.
Понад 26 тисяч доз  Moderna і цього тижня мають доставити вакцину Pfizer у центри вакцинації. Минулої доби ми провакцинували найбільшу кількість людей.
Микола Стовбан в.о. гендиректора Івано-Франківської інфекційної лікарні зважаючи на живу чергу нагадав про те, що центри працюють з 10 години.
Ми нагадуємо що вакцинація проводиться без попереднього запису, щоденно і вакцинуватись. Центри у Івано-Франківську працюють з 10 годин до 16. Дуже просимо не займати черги з 5-6 ранку. Ми працюємо щодня тому вакцинуватись встигнуть всі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...