У Франківську зупинили водійку без прав, яка відмовилася проходити тест на сп’яніння
29 Червня, 17:37
В Івано-Франківську велопатрульні виявили 22-річну водійку, яка, будучи позбавленою права керування, сіла за кермо автомобіля з ознаками сп’яніння.
Як повідомили у патрульній поліції, інцидент стався на вулиці Січових Стрільців. Автомобіль Subaru зупинили через порушення Правил дорожнього руху.
Під час спілкування з кермувальницею інспектори помітили у неї явні ознаки сп’яніння та запропонували пройти огляд. Втім, жінка відмовилася від освідування.
Крім того, під час перевірки документів правоохоронці встановили, що 22-річна водійка вже була позбавлена права керування транспортними засобами.
На порушницю патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 130 КУпАП (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння) та ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування).
У патрульній поліції вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та не сідати за кермо у стані сп’яніння.








