З Франківщини на Закарпаття: рятувальники допомогли туристам, які заблукали
11 Травня, 21:10
10 травня ввечері двоє туристів із Київщини заблукали поблизу Говерли, в районі полонини Кознєска.
Хлопці вирушили в похід з Івано-Франківщини, піднялися на гору Шпиці, а далі хребтом пішли у бік Говерли. Та через неправильно обраний маршрут опинилися вже на території Закарпаття.
За день туристи пройшли близько 40 кілометрів, втратили орієнтир і зрозуміли, що самостійно вибратися не зможуть. Через знайомих вони звернулися по допомогу до рятувальників. Фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Лазещина швидко знайшли мандрівників та близько першої ночі доправили їх до населеного пункту.
На щастя, медичної допомоги хлопці не потребували.










