Автобус з пасажирами міг опинитися в епіцентрі трагедії: подробиці інциденту у Франківську

 Івано-Франківську на вулиці Галицькій сталася аварійна ситуація за участю автобуса КП «Електроавтотранс».

За словами заступника міського голови Михайла Смушака, водій громадського транспорту був змушений миттєво реагувати на раптову появу пішохода на проїжджій частині.

Інцидент трапився 21 червня. Щоб уникнути наїзду на людину, водій різко змінив траєкторію руху, внаслідок чого автобус з’їхав з дороги та опинився на узбіччі.

На щастя, обійшлося без жертв. Внаслідок події водій отримав забій спини.

У міській раді наголошують, що наслідки могли бути значно серйознішими, якби в салоні перебувала велика кількість пасажирів, на тротуарі були люди або назустріч рухався інший транспорт.

«Дорога — це не місце для експериментів чи демонстрації власної безкарності. Кожне необдумане рішення може коштувати людського життя», — зазначив Михайло Смушак.

За його словами, останнім часом водії громадського транспорту дедалі частіше повідомляють про грубі порушення Правил дорожнього руху з боку окремих водіїв, пішоходів та користувачів електросамокатів. Йдеться про перевищення швидкості, небезпечні маневри, ігнорування правил та раптовий вихід на проїжджу частину.

У міській владі сподіваються, що правоохоронці встановлять усі обставини інциденту та нададуть правову оцінку діям особи, яка створила аварійну ситуацію.

Також у мерії подякували водію автобуса за професійну реакцію та закликали всіх учасників дорожнього руху бути уважними та відповідальними.

«Правила дорожнього руху написані не для штрафів. Вони написані для того, щоб усі ми повернулися додому», — наголосив посадовець.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...