По дорозі до Івано-Фанківська зникла безвісти мама тримісячної дитини. ФОТО

Сьогодні, 16 січня, молода мама вирушила автобусом з Угринова до Івано-Франківська й зникла зі зв’язку.

Ірина Чечель, 1990 року народження, попрощалася з чоловіком і свекрухою. Нічого підозрілого рідні не помітили. Вдома залишила тримісячне немовля. Сама ж поїхала до міста по одяг для дитини, бо невдовзі мала відбутися сімейна фотосесія присвячена народженню дитини. Цю інформацію журналістам МІСТА розповіла одногрупниця пані Ірини – Юлія.

Жінка каже, що Ірина Чечель (Вівчарик) працювала до народження дитини сімейним лікарем в одній з поліклінік Івано-Франківська.

Хороша і спокійна жінка, – так Юлія описує зниклу.

Після пологів, як і в будь-якої молодої мами, були депресивні стани, але нічого серйозного.

Нині Ірину розшукують рідні й друзі. Звернулися в поліцію і пояснили про те, що молода мама зникла. На зв’язок жінка не виходила від ранку, а щодо близьких в обласному центрі, де б могла зупинитися Ірина Чечель, рідним невідомо. Всіх кого знали – обдзвонили. Родом жінка з Коломийщини.

Наразі рідні просять про допомогу небайдужих у пошуках зниклої. Інформацію від правоохоронців наші кореспонденти повідомлять уже зранку, 17 січня.

Прикмети: одягнута в сіру куртку і джинси.

Якщо хтось бачив чи має якусь інформацію потрібно телефонувати на лінію “102” або на за номером  (050) 85-47-593  – сестра Ірина.

УВАГА! Інформація станом на 17 січня: Зникла молода мама на зв`язок не вийшла, але залишила для рідних лист. ФОТО

УВАГА! Станом на ранок, 18 січня, відомо, що знайшлася молода мати, яку кілька днів розшукували рідні й правоохоронці. Розшук припинено.

На фото Ірина Чечель

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...