На Богородчанщині у матері, яка зловживає алкоголем, вилучили 6-річну дитину

Працівники відділу ювенальної превенції Івано-Франківської області вилучили дитину через те, що її матір зловживає алкогольними напоями.

Сім’я 30-річної мешканки Богородчанщини вже не вперше привертає увагу працівників ювенальної превенції району. Жінка, що є матір’ю двох малолітніх дітей, перебуває на обліку поліцейських через раніше зафіксовані факти неналежного виконання батьківських обов’язків. Утім, як виявилося, вона й надалі радше надає перевагу власній пристрасті до алкоголю, аніж потребам своїх дочок. Понад те, працівникам поліції цього разу довелося вилучити 6-річну дівчинку з цього помешкання, оскільки матір взялася “виховувати” дочку стусанами. Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та вчинення домашнього насильства щодо малолітньої дитини. 

Наразі дівчинкою опікується її бабуся. Вона вже віддавна взяла на себе турботу й про її старшу сестричку. Якщо їх матір не змінить свого ставлення до виховання дітей, жінка може позбутися батьківських прав щодо них.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...