На Калущині рятувальники допомогли чоловікові, який впав у підвальне приміщення

25 червня о 10:41 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги працівникам екстреної медичної допомоги в місті Калуш.

До місця події оперативно прибули рятувальники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На місці встановлено, що чоловік впав у підвальне приміщення будівлі колишнього комбінату та не міг самостійно вибратися.

За допомогою спеціального спорядження рятувальники підняли постраждалого на поверхню та передали його медикам для подальшого обстеження й надання необхідної допомоги.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...