У Рогатині захисника Назара Скорбача відзначили «Золотим хрестом» та нагородою «За поранення»
25 Червня, 19:52
У Рогатині під час 74-ї сесії міської ради вшанували молодшого сержанта Назара Скорбача, який боронить Україну від російської агресії. Захиснику вручили дві високі державні відзнаки — нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та відзнаку Міністерства оборони України «За поранення».
На урочисте вручення військовий прийшов разом із родиною. Поруч були його батько Михайло, також військовослужбовець, а також мати, дружина та донечка. Нагороди воїну вручив міський голова Рогатина Сергій Насалик.
Назар Скорбач став на захист України у березні 2022 року. За час служби виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках фронту, зокрема на Покровському напрямку та в районі Авдіївки. Захисник служив командиром відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів у складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ.
4 червня 2025 року поблизу села Стецьківка на Сумщині під час виконання бойового завдання військовий отримав поранення. Попри це він продовжив залишатися вірним військовій присязі та служінню Україні.
Під час вручення нагород у сесійній залі пролунали слова, які стали символом стійкості та відданості українських воїнів: «Служу народу України».
У Рогатинській міській раді зазначають, що за кожною такою нагородою стоять мужність, витримка та самопожертва. А найважливішою відзнакою залишається не сам нагрудний знак, а людина, яка пройшла через випробування війною та продовжує захищати державу.
«Золотий хрест» і нагорода «За поранення» стали визнанням особистого внеску Назара Скорбача у боротьбу за незалежність України та символом вдячності громади своєму землякові.












