19-річний хлопець з Прикарпаття, у якого рак крові, лікується в Італії і потребує допомоги. РЕКВІЗИТИ

На Прикарпатті 19-річний Олег Романюк, в якого рак крові, потребує допомоги.

В хлопця важкий рецидив гострої промієлоцитарної лейкемії з дислокацією 15-17 хромосоми. Олег Романюк втратив зір. Приблизна вартість лікування – 150 тис євро, передає МІСТО. Рідні просять небайдужих допомогти.

Олег Романюк 8 лютого прибув на лікування до італійської клініки. Відтоді новин про стан хлопця не було. Тільки вчора, 26 березня, в офіційній спільноті на підтримку хворого Тетяна Королюк опублікувала інформацію про те, що Олег пройшов перший етап лікування. Зараз надвірнянець разом з мамою перебуває в небайдужих людей вдома, аби набратися сил та перейти до другого етапу терапії.

“Друзі! Вибачаємося, що від нас довго не було жодних звісток!
Олежик завершив перший етап терапії в італійській клініці, і його відпустили на невеличкий перепочинок в Італії перед початком другого курсу. Наразі він з мамою перебуває у м. Новара, де їх прийняли до себе небайдужі люди, яким ми за це безмежно вдячні. Зір, на жаль, поки не вдалося повернути, але ми не здаємося, і надіємося лише на краще! Дякуємо, що допомагаєте нам в цій боротьбі, адже саме завдяки Вам і Вашим молитвам Олег має сили боротися далі!”, – йдеться у повідомленні дівчини.

Реквізити для допомоги:

Україна:
Картка ПриватБанку:
5168 7572 4522 4581
Орися Василівна Романюк

Англія:
Sort code 30-94-21,
acc.num. 17619268, Lloyds bank, Leanna Ashley
SWIFT code: LOYDGB2L
IBAN: GB93LOYD30942117619268
BIC: LOYDGB21180
Bank address : 31-33 Halloway road, N78JU
Paypall :
[email protected]

Читайте також: На Прикарпатті вручили посвідчення бійцям-добровольцям АТО, серед них – жінка

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...