Мед Атлант

Франківський тенісний клуб “Alias” провів всеукраїнські змагання

Минулих вихідних, 25-26 березня, в Івано-Франківську провели всеукраїнські змагання з тенісу, участь у яких взяли понад 167 юних спортсменів, передає МІСТО.

За словами одного з організаторів, така кількість учасників стала рекордною для міста і пояснюється тим, що популярність тенісу зростає.

Учасники провели близько 210 матчів. Турнір “Alias Cup 1” проводився у вікових групах до 12 і 16 років, а “Kinder Open 2017” – до 6 і 10 років.

Свій коментар про змагання на сторінці у фейсбук додала МС з тенісу Вікторія Гоголь:

“Хочу написати такий досить скептичний, але потрібний пост. Цими вихідними ми зовсім не відпочивали, тому що проводили вікенд-турнір, і як завжди ми дуже до нього готувались. Мені здається навіть більше, ніж до минулих. В нас з’явилось  багато нових спонсорів, від яких ми всі в захваті. І які нам дуже допомогли  втілити все в реальність, адже до нас на змагання приїхало 167 учасників. Для тенісного турніру – це щось нереальне, ми просто були в шоці та не розуміли, що з нами відбувається. І всі судді дуже переживали, як все пройде, оскільки саме на дитячих змагання найбільше конфліктів. Так-так, саме конфліктів! І не повірите, а саме з батьками та тренерами, а діти як милі янголятка завжди невинні, і в цих ситуаціях мені найбільше їх шкода. Та з цим усім, я в захваті від всіх подарунків, якими ми нагороджували учасників змагань.” 

Яскравими перемогами відзначилися представники місцевих клубів і шкіл. Так, в “Kinder Open” до шести років (“червоний рівень” програми ITF Tennis 10’s) на друге місце п’єдесталу пошани піднявся Іван Миронов (TC “Alias”), а третє посів Нікіта Герега (TC “Alias”). Перемогу серед двадцяти шести учасників, святкував представник міста Стрий – Антон Талама.

У віковій групі до 9 років (“помаранчевий рівень” програми ITF Tennis 10’s) перемогою відзначилася Софія Сімків (ОДЮСШ “Олімп”, м. Івано-Франківськ), друге місце – Іван Дячук (м. Коломия) і третє Артур Казаков (м. Коломия). У цій віковій групі конкурували сорок тенісистів з чотирнадцяти команд України.

У змаганнях до 10 років (“зелений рівень” програми ITF Tennis 10’s ) серед дівчаток перше місце посіла Анастасія Коляда (м. Львів), друге за Єлизаветою Труш (м. Луцьк) і третє за Євгенією Зеленською (м. Івано-Франківськ, TC “Alias”). Євгенія також змагалася у віковій групі до 12 років, в якій успішно пройшла до вісімки кращих тенісисток турніру.

Серед хлопчиків до 10 років непереможним був Павло Риштий з Трускавця, гідний опір йому чинив Дмитро Втековський (м. Івано-Франківськ, TC “Alias”), який став другим. Третє місце – С. Найдиш (м. Чернівці).

Серед дванадцятирічних хлопців перемога за Даниїлом Пентелейчуком з Чернівців, другий – М. Колесниченко (м. Львів), третій – Г. Кіяшко (м. Львів). У дівчат беззаперечну переможну фінальну гру провела Мілана Волошин (м. Львів) проти Дарії Волосової (м. Чернівці). У малому фіналі зійшлися представниці міста Києва Марія Бобровська і Серафима Бобровнікова. Перемога за першою.

У віковій групі серед дівчат до 16 років яскравий атлетичний теніс дозволив піднятися на першу сходинку турніру Я. Зарембі (м. Хмельницький), на другу – І. Тристан (м. Львів) і на третю М. Маслей з міста Мукачеве.

Серед шістнадцятилітніх хлопців переміг Ілля Сарафин (м. Коломия), другий – С. Антонюк (м. Хмельницький), а третім став Н. Лопушинський (м. Львів).

Читайте також: Прикарпатець здобув срібло на турнірі зі стрільби в Польщі

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...