Мед Атлант

Івано-Франківськ вперше приєднався до проведення фестивалю “Французька Весна в Україні”

14-та “Французька Весна в Україні” Новаторство і класика в рамках улюбленого формату.

Вперше Івано-Франківськ приєднався до проведення фестивалю “Французька Весна в Україні”, який уже в 14 раз проводиться та щоразу розширює свою географію, повідомляє кореспондент МІСТА.

Проходить в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Бердичеві та Івано-Франківську.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки БФ ” Україна Інкогніта” та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Занотуйте у своїх календарях, квітень – це час, щоб відвідати події “Французької весни в Україні”.

Організатори від самого початку існування фестивалю і дотепер з особливою увагою і любов’ю ставляться до вуличних вистав. Попри непрості організаційні моменти, високу вартість вуличних проектів, їх ініціатори роблять все можливе, щоб кожна “Французька весна” відкривалась незвичайним дійством, вуличною виставою, яка зачаровуватиме як дорослих, так і дітей.

Французькі вуличні артисти відомі в усьому світі, і кожного року нова театральна компанія знайомить українську публіку зі своїми постановками.

Літаючі маріонетки, вогняні інсталяції, дивацтва на воді, акробатичні трюки ангелів, що розсипали пір’я, чи світлові проекції – всі ці події відбувались на радість глядачам кожного квітня, починаючи з 2004 року.

В рамках фестивалю в Івано –Франківську в Панорама Паб 22 квітня о 20.00 відбудеться концерт відомого французького тріо Гійома Лопеза.

Фільми в стилі класики романтичного кіно пройдуть в кінотеатрі Люм’єр з 21 по 25 квітня та 29 квітня в Люм’єрі пройде “Ніч короткого метру”.

Також на мешканців міста чекає феєричне відкриття фестивалю в Івано- Франківську з живою класичною французькою музикою та сюпризами.

Читайте також: Юний прикарпатець вразив суддів шоу “Україна має талант. Діти – 2”. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...