Коломийські важкоатлети стали призерами Чемпіонату України. ВІДЕО

Коломияни стали призерами Чемпіонату України з важкої атлетики у віковій категорії до 20-ти років.

Вихованці ФСК «Локомотив» Вікторія Костюк та Данило Мочернюк здобули друге і третє місце відповідно. Чемпіонат проходив у Запоріжжі. Його присвятили пам’яті відомого важкоатлета Леоніда Жаботинського, повідомляє МІСТО з посиланням на НТК.

Вікторії Костюк – 17. Дівчина здобуває фах продавця, однак вже півтора року займається важкою атлетикою. Каже: спільно з подругою розпочали відвідувати тренування, тепер свою працю демонструє і на Всеукраїнських змаганнях. «Суперники були достойними, – каже Вікторія Костюк, – однак вона здолала у ривку 54 кг, у поштовхові – 60 кг, у сумі 114 кг. А це – почесне друге місце.

Загалом, участь у змаганнях взяли 250 спортсменів. Честь Івано-Франківської області відстоювало 9 важкоатлетів, семеро з яких вихованці коломийської школи. Добре на змаганнях виступив і коломиянин Данило Мочернюк. У нього бронза.

Наразі коломийські важкоатлети готуються до Чемпіонату України, але вже серед молодших спортсменів (13-15 років).