Мед Атлант

Рух ЧЕСНО в Івано-Франківській області впровадить в місті публічні консультації

Активісти Громадського Руху ЧЕСНО в Івано-Франківській області, а також по всій Україні впроваджують механізм опитування громадської думки для покращення зв’язку влади з громадою – публічні консультації.

На даний момент активісти запускають такий механізм у тестовому режимі.

На початковому етапі є необхідність вивчення найболючіших питань Івано-Франківська, на думку громади. Для цього мешканцям міста варто лише заповнити невеличку анкету за посиланням.

Уже другим етапом впровадження публічних консультацій буде висунення на розгляд громадськості варіантів вирішення проблеми – громадяни зможуть проголосувати за варіанти вирішення цих проблем, інформує МІСТО.

“Публічні консультації – це звична європейська практика. – Зазначив координатор Громадського Руху ЧЕСНО в Івано-Франківській області Віталій Світлик – Кожен житель міста має право висловити свою думку стосовно вирішення певної проблеми громади. Влада, в свою чергу, повинна прислухатись до думки громади і вирішити проблему так, як цього вимагає громада. Так будується громадянське суспільство. Ми, в свою чергу, хочемо запровадити механізм, за допомогою якого житель міста може взяти участь у прийнятті рішень за допомогою свого телефона, чи голосування на інтернет-сайті”.

Активісти закликають мешканців міста брати активну участь у визначенні ключових проблем. Тестове проведення публічних консультацій активісти планують здійснити в червні.

Читайте також: Від європейських цінностей до війни

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...