Мед Атлант

Вандали поламали у міському парку сакур на 15 тисяч гривень. ФОТО

В ніч з 11 на 12 квітня у міському парку Івано-Франківська невідомі поламали дерева, які передали з резиденції посла Японії в Україні.

Про це йдеться у публікації очільника Івано-Франківська у мережі Фейсбук, інформує МІСТО.

Просто не вкладається в голові! Сьогодні вночі якісь вандали цілеспрямьовано вдерлись на господарське подвір’я міського парку та поламали 10 сакур. Дерева нам передали з резиденції посла Японії в Україні, – пише Руслан Марцінків.

У повідомленні йдеться, що символічно у рік Японії в Україні в різних містах нашої країни мають з’явитись алеї сакур. Одним з таких, було обрано Івано-Франківськ.

Абсолютно безкоштовно, як подарунок від японців, у місті мала з’явитись ще одна атракція. Марцінків зазначає, що вочевидь дехто з мешканців таких подарунків не приймає.


“Вартість одного дерева – приблизно півтори тисячі гривень. Тобто загального збитку завдано на 15 тис. грн. Дерева готували до висадки, чекали сприятливих погодних умов. Урочисте відкриття алеї планували на День міста, щоб подарувати франківцям, ще одне маленьке весняне диво.
Я хочу запевнити, що ми не здамося і алею обов’язково відкриємо. От тільки тепер місто має самостійно працювати над цим, щоб не образити наших друзів з Японії,” – розповідає мер.

У коментарях люди рекомедують поставити камери по цілому місту.

Читайте також: Не заставляйте мене у Великодній тиждень нервуватися, – Руслан Марцінків

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...