Мед Атлант

До Франківська завітає вокально-інструментальний колектив з Польщі

Вокально-інструментальний колектив «Камертон» приїде до Івано-Франківська 22 квітня з польського міста Ополє. Візит відбудеться в рамках відзначення Міжнародного Дня міст-побратимів.

Колектив «Камертон» вже відомий в Івано-Франківську з виступів під час відзначення 15-річчя Незалежності України та участі в цьогорічному Різдвяному фестивалі «Коляда на Майзлях», здобув велику кількість шанувальників серед мешканців міста та радо запрошує на свої концерти всіх бажаючих знову 22 квітня о 12.00 год. на площі Ринок, та 23 квітня об 11.00 год. в Римокатолицькому Костелі Христа Царя, інформує МІСТО з посиланням на Офіційний сайт міста Івано-Франківська.

До програми візиту, крім концертів колективу, цього разу ввійдуть майстер-клас з вишивання та оздоблення опольским орнаментом фартухів, який відбудеться 22 квітня об 11.00 год. в приміщенні Туристично-інвестиційного центру (міська Ратуша, вул.Галицька,4а). До участі в майстер-класі запрошуються всі бажаючі позмагатись в майстерності вишивання, а найкращі роботи будуть відзначені майстринями з Ополя та нагороджені призами. Також гості з Ополя частуватимуть іванофранківців випічкою – традиційним опольським «Ковечем». Поціновувачі фотомистецтва зможуть відвідати виставку відомих фотохудожників з Ополя, роботи яких привезуть з собою учасники «Камертону». Експозиція виставки буде відбуватиметься на Площі Ринок біля міської Ратуші.

Колектив «Камертон» був заснований у 2005 р. при Товаристві Приятелів Ополя п.Марією Пшебіндовською, диригентом і керівником колективу. Є багаторазовим лауреатом Фестивалів Хорового співу та переможцем у конкурсах Вокальних колективів. Протягом 10 років  відбулось  140 концертів «Камертону» в Польщі та за кордоном. Учасники колективу це чоловіки, джентльмени, аматори, які своїм бадьорим співом  здатні захопити слухачів та подарувати їм багато глибоких душевних переживань. Репертуар  Вокального Чоловічого колективу «Камертон» найрізноманітніший. Крім пісень на патріотичну тематику, колектив співає і релігійні пісні, а також популярні твори розважальної та класичної музики, пісень з кінофільмів. Наснагою для Камертону є любов до співу і вміння ділитись цим захопленням з іншими, що і є запорукою їх успіхів.

Читайте також: Франківські пластуни передали ліки пораненому бійцеві АТО. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...