Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

На Калущині провели форум, присвячений сторіччю Української революції. ФОТО

26 квітня у Калуші відбувся районний форум учителів історії та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У роботі форуму взяли участь голова Калуської РДА Наталія Бабій, голова районної ради Михайло Срібняк, заступник голови Сергій Дудинець, начальник відділу освіти Оксана Савчук, повідомили МІСТУ у прес-службі Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У вітальному слові Наталія Бабій наголосила на важливості знання історії України для кожного громадянина нашої держави. Вона подякувала організаторам заходу – методкабінету відділу освіти РДА та методичному об’єднанню вчителів історії – за проведення такого освітнього заходу, який сприяє патріотичному вихованню молодого покоління.

Голова районної ради Михайло Срібняк резюмував, чому наші історичні діячі не змогли створити могутню державу. Одна із проблем у тому, переконаний Михайло Срібняк, що тодішня політична еліта не усвідомлювала, що її сусід Росія є найзапеклішим ворогом, незважаючи на будь-який історичний проміжок часу – чи це за царату, чи сьогодні…

Тож, щоб не допустити помилок у майбутньому, на засіданні форуму діти аналізували історичні події, оперуючи фактами, порівнювали їх із сьогоденням. Учні розповідали про утворення Української Центральної Ради, написання чотирьох Універсалів УЦР, вели мову про Українську Державу за правління Павла Скоропадського, приділили уваги утворенню ЗУНР, а також підвели підсумки Української революції. Під час форуму відбулася презентація творчих завдань учнів: листів, творів і віршів.

Керівник методоб’єднання вчителів історії Оксана Когут зауважила, що даний форум проведено на виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років». Нагадаємо, даним Указом 2017-ий рік проголошено Роком Української революції.

Читайте також: Діти Івано-Франківська знімаються у фільмі, присвяченому Дню матері. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...