В Івано-Франківську через недбалих жителів зупинились очисні споруди. ФОТО

Сьогодні вночі на каналізаційні очисні споруди м.Івано-Франківська, що розташовані в с.Ямниця, поступили каналізаційні стоки із нехарактерними для каналізації включеннями.

Працівники виявили обрізки тканини, поліетиленові пакети, засоби особистої гігієни, вушні палички, серветки, що не розчиняються у воді, та інші предмети, які не повинні потрапляти у каналізаційну мережу міста. Про це повідомляють на сторінці  КП Івано-Франківськводоекотехпром у мережі Фейсбук, передає МІСТО.

Все це спричинило неналежне функціонування та зупинку нового очисного обладнання, яке зовсім недавно було закуплено та встановлено за кредитні кошти Світового банку, та призвело до зайвих витрат на відновлення роботи даного обладнання.

Працівники КП “Івано-Франківськводоекотехпром” працювали цілу ніч щоб відновити роботу головної насосної станції. Ними було вивезено дві машини цих відходів.

Адміністрація КП “Івано-Франківськводоекотехпром” просить мешканців міста поважати себе та користуватися каналізаційною системою міста за призначенням, не перетворюючи її у смітник.

Також “Івано-Франківськводоекотехпром” обіцяють винагороду тим, хто ставши свідком злиття з АС машин в колектори відходів, зателефонує у Водоекотехпром та при можливості зробить фото.

Читайте також: То просто в нас водії вміють скоро їздити, – у комунальній службі прокоментували потрійну ДТП на Пасічній через “яму” 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...