Лілія Гриневич передала навчальне обладнання Івано-Франківському природничо-математичному ліцею

5 травня, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич завітала до Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, якому передала демонстраційне та лабораторне обладнання для кабінету біології.

Лілія Гриневич поспілкувалася із учнями та вчителями ліцею і відповіла на запитання журналістів.

Під час брифінгу міністр акцентувала увагу на державній підтримці природничих предметів в українських школах, зважаючи на спад інтересу до природничих наук серед сучасного покоління, яке віддзеркалюється в статистиці зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє ОДА Івано-Франківської області, передає МІСТО.

Саме на це спрямована урядова програма для закупівлі обладнання для кабінетів природничих наук – фізики, хімії, біології – на яку виділено 300 млн грн. Зокрема, цьогоріч в області вже закуплено 25 таких кабінетів на суму 4 млн. грн. Минулого року було закуплено 35 кабінетів”, – зазначила Лілія Гриневич.

Також міністр відповіла на численні запитання представників ЗМІ, які здебільшого стосувалися реформування галузі освіти в Україні, і наголосила на тому, що сучасна школа має стати школою для життя, а основною її метою буде підготовка дітей аби вони змогли реалізувати себе в 21 столітті.

Лілія Гриневич говорила і про перехід на профільне навчання, стандарти вищої освіти для університетів, проблеми відтоку студентів на навчання за кордон, зокрема, до Польщі.

Читайте також: Перед дітьми складніше майбутнє, ніж перед нами, – міністр Лілія Гриневич на зустрічі з освітянами. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...