Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Лілія Гриневич передала навчальне обладнання Івано-Франківському природничо-математичному ліцею

5 травня, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич завітала до Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, якому передала демонстраційне та лабораторне обладнання для кабінету біології.

Лілія Гриневич поспілкувалася із учнями та вчителями ліцею і відповіла на запитання журналістів.

Під час брифінгу міністр акцентувала увагу на державній підтримці природничих предметів в українських школах, зважаючи на спад інтересу до природничих наук серед сучасного покоління, яке віддзеркалюється в статистиці зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє ОДА Івано-Франківської області, передає МІСТО.

Саме на це спрямована урядова програма для закупівлі обладнання для кабінетів природничих наук – фізики, хімії, біології – на яку виділено 300 млн грн. Зокрема, цьогоріч в області вже закуплено 25 таких кабінетів на суму 4 млн. грн. Минулого року було закуплено 35 кабінетів”, – зазначила Лілія Гриневич.

Також міністр відповіла на численні запитання представників ЗМІ, які здебільшого стосувалися реформування галузі освіти в Україні, і наголосила на тому, що сучасна школа має стати школою для життя, а основною її метою буде підготовка дітей аби вони змогли реалізувати себе в 21 столітті.

Лілія Гриневич говорила і про перехід на профільне навчання, стандарти вищої освіти для університетів, проблеми відтоку студентів на навчання за кордон, зокрема, до Польщі.

Читайте також: Перед дітьми складніше майбутнє, ніж перед нами, – міністр Лілія Гриневич на зустрічі з освітянами. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...