Мед Атлант

На Прикарпатті відкрили біогазову станцію з переробки сміття. ФОТО

Сьогодні, 6 квітня, у селі Рибне відбулося урочисте відкриття біогазової станції з переробки сміття.

На найбільшому полігоні твердих побутових відходів області збудовано станцію, яка дозволить добувати біогаз та переробляти його на електроенергію. Ця установка побудована також з метою попередження виникнення пожеж та забруднення довкілля. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу ОДА Івано-Франківської області.

Глобальні екологічні проблеми необхідно вирішувати сьогодні. Вкрай важливим, дієвим  та актуальним є питання переробки сміття“, – зауважила заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

Електроенергію, яку виробляє ця станція, будуть реалізовувати за “зеленим тарифом” та використовувати для енергопотреб КП “Полігон ТПВ”.

Для виробництва газу, отриманого зі сміттєзвалища, було пробурено 28 свердловин та встановлено дві когенераційні установки потужністю 330 кВт/год кожна. Роботи по дегазації полігону ТПВ будуть продовжуватися у ході подальшої його експлуатації. Їх виконувала ТОВ “Кліаренерджі”, яка цьогоріч перемогла у конкурсі. Експлуатацію цього полігону здійснює комунальне підприємство Івано-Франківської міської ради “Полігон ТПВ”.

Читайте також: В Івано-Франківську відкрили “Алею відомих франківців”. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...